Consilieri și comisii

Tabel nominal cu programul de audiențe al consilierilor locali pe perioada oct., nov., decembrie 2018

Tabel nominal cu programul de audiențe al consilierilor locali pe perioada iulie, august, septembrie 2018

Tabel nominal cu programul de audiențe al consilierilor locali pe perioada aprilie, mai, iunie 2018 

Tabel nominal cu programul de audiențe al consilierilor locali pe perioada ianuarie, feb., martie 2018 

Programarea pe cartiere a întâlnirilor consilierilor locali (pe comisii de specialitate) cu cetățenii municipiului Bacău, pentru anul 2018

I. Comisia pentru activități economico-financiare, buget, investiții

  • PSD – BREAHNĂ-PRAVĂȚ IONELA-CRISTINA – preşedinte de comisie
  • PSD – DRAGOMIR DOINA – secretar comisie
  • PSD – ȘOVA-GÂȚU LAUR – membru
  • PNL – BIRZU ILIE – membru
  • PSD – CIOCODEI MIHAELA – membru

II. Comisia pentru amenajarea teritoriului și urbanism, administrarea patrimoniului și ocrotirea monumentelor istorice, agricultură, protecția mediului și ecologie

  • PSD – PRICOPOAEA ENULA – preşedinte de comisie
  • PSD – LUCA VASILE – secretar
  • PSD – DĂNILĂ GHEORGHE – membru
  • PNL – CREȚU CĂTĂLIN BOGDAN – membru
  • PMP – IROFTE DUMITRU – membru

III. Comisia pentru comerț, turism, servicii publice și transport urban, gospodărie comunală și energie termică

  • PSD – DRADOMIR DOINA – președinte de comisie
  • PMP – IROFTE DUMITRU – secretar
  • PMP – SCRIPĂȚ CONSTANTIN – membru
  • PNL – FECHET MIRCEA – membru
  • ALDE – Huluță Ghiorghe – membru
  • PSRO – Botoi Romică

IV. Comisia pentru activități social-culturale, culte, învăţămant, sănătate, familie, muncă și protecție socială, protecție copii și sport

  • PSD – STAN GABRIEL – preşedinte de comisie
  • PSD – CIOCODEI MIHAELA – secretar
  • PSD – DINU IOANA RALUCA – membru
  • PNL – LAZĂR DOINA-EMANUELA – membru
  • PSD – LUCA VASILE – membru

V. Comisia pentru activitate juridică și disciplină, administrație publică, apărarea ordinii publice, respectarea drepturilor și libertăților cetățenești

  • PSD – ȘOVA-GÂȚU LAUR – președinte de comisie
  • INDEPENDENT – GHINGHEȘ CRISTIAN – membru
  • ALDE – ȘTEFAN DANIEL DRAGOȘ – secretar comisie
  • PSD – BREAHNĂ-PRAVĂȚ IONELA-CRISTINA – membru
  •  PNL – MICLĂUȘ DANIEL – membru

Fișiere

yoast seo premium free
Inline
Inline